Çoklu Site Yönetim özelliği işinize ne katar?.

Çoklu Site Yönetim özelliği işinize ne katar?.

Günümüz dünyasında projeler artık çok hızlı büyüyorlar. Küçük bir kıvılcımla başlattığımız bir proje çok yüksek kitlelere hitap eden büyük bir projeye dönüşebiliyor. Büyüyen sayfalarımız artık başka bir sitenin altına sığmaz hale gelebiliyor. Bu aşamadan sonra artık ayrı bir site açmanın vakti geldi demektir.

Yalnızca bu nedenle değil başka birçok nedenle ayrı siteler açmamız gerekebiliyor. Siteleri açtıkça altyapısı ve içeriği bir noktadan sonra kontroldan çıkabiliyor. Bu siteleri ortak bir zeminde buluşturmak için bir içerik yönetim sistemi (CMS) kullanmak şarttır. 
 
Unigate, Çoklu Site Yönetimi (Multi Site Management) özelliği sayesinde tüm sitelerinizi merkezi bir yerden yönetmenize imkan verir. Bu sayede;
 
  • Bir eklenti geliştirdiğinizde tüm sitelerinizde kullanabilirsiniz. Her sitede sıfırdan kodlamak zorunda kalmazsınız.
  • Siteleri yönetmek için her seferinde ayrı ayrı login olmanız gerekmez. Bir kere login olarak tüm siteleri yönetebilirsiniz. Bu aynı zamanda parola takibini kolaylaştırır.
  • Siteleriniz arasında verileri (örn bayi listesi, şube listesi, müşteri listesi, proje listesi...) ortak şekilde kullanabilirsiniz. Her sitede bu verileri ayrı ayrı aktarıp ayrı ayrı güncellemeniz gerekmez.
  • Diğer sistemlerinizle yaptığınız bir entegrasyonu diğer sitelerinizde de kullanabilirsiniz. Her sitede sıfırdan yapmanıza gerek kalmaz.
  • Tüm sitelerinizde ortak platformu kullandığınız için bir sitenizde çalışan geliştirici diğer siteye geçtiğinizde hemen adapte olur. Teknolojiyi ve metodolojiyi bilir.
  • Birinci sitede içerik girmeyi öğrenen editörünüz diğer sitelerinizi hemen yönetmeye başlayabilir. Her projede yeniden öğrenmek zorunda kalmazlar.
 
...gibi birçok avantaj elde edersiniz.
 
Çoklu site yönetim özelliği, Unigate'in özelliklerinden yalnızca biridir. Bu özellik ve diğer tüm özelliklerle ilgili bilgi almak için kullanıcı deneyimi yönetimi sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
 
Unigate hakkında bir satış danışmanımızın sizi aramasını isterseniz İletişim sayfamızdan not bırakabilirsiniz.