TR | EN
Hızlı Çözüm Intranet Paketi ile
Intranet Portalınızı Hemen Edinin,

Dijital dünyada rekabette öne geçmek isteyen işletmeler için Medyasoft tarafından sunulan intranet paketidir. Siz de hızlıca aşağıdaki 3 adımı izleyin, uzman danışmanlarımız ile kurumunuzun ihtiyaçlarına uygun intranet'inizi hemen edinin!

#1: Kurum İhtiyaçlarınıza Uygun Seti Belirleyin!

Unigate Dijital Deneyim Platformu, Unigate Core platform çekirdeği üzerinde çalışan, çeşitli entegre kurumsal uygulamalar setini sizlere sunar.

Kurum içi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu set içerisinden uygun gördüğünüz bir ya da daha fazla uygulamayı birlikte kullanarak uçtan uca bir değer zincirinden hızlıca faydalanabilirsiniz.

Tüm hızlı çözüm paketlerimiz sizlere hizmet sunmak için sadece tek bir Unigate Core çekirdek altyapısına ihtiyaç duyar.

#2: Hazır Özellikleri İnceleyin, Şirketinize Göre Yapılandırın!

Hızlı çözüm paketlerimiz kapsamında sizlere sunduğumuz Intranet çözümümüz ile, kurum içi iletişiminizi ve çalışan deneyiminizi hızlıca artırabilir, şirketiniz için merkezi bir buluşma noktası oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz, size sunduğumuz tüm hazır özellikleri hızlıca yapılandırarak hiç vakit kaybetmeden hemen kullanmaya başlayabilir veya uzman danışmanlarımızın desteği ile kurum içi ihtiyaçlarınız doğrultusunda çeşitli uyarlamalar ve ek geliştirmeler talep edebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz Unigate Core paketine göre tüm bu ek geliştirme ve uyarlamalar, bir bağımlılık olmaksızın siz veya teknik ekibiniz tarafından da gerçekleştirilebilir.

#3: Intranet'inizi Anahtar Teslim Bir Şekilde Yayına Alalım!

Belirlemiş olduğunuz uygulamalar ve arzu etmiş olduğunuz yapılandırma ayarlarını uzman danışman ekibimiz tercih edeceğiniz Unigate Core paketlerinden bir tanesi ile yayına alacaktır.

Sunulan tüm Unigate Core paketleri, işletmenizin ihtiyaç duyacağı farklı gereksinimler için özenle hazırlanmış olup, işletmenizin dijital varlığı için çok güçlü yetenekler sunmaktadır.

Seçeceğiniz bu paket, hızlı çözüm uygulama paketlerimizin içeriğinden bağımsız olup, Unigate DXP yönetim panelinin size hangi gelişmiş ek teknik kabiliyetleri sunacağını belirlemektedir.

Unigate DXP

CORE

Sıkça Sorulan Sorular

Unigate DXP Intranet çözümünde lisanslama mantığı şirketinizdeki çalışan sayısı ile doğru orantılı olacak şekilde ele alınmaktadır. Bu göre lisanslama döneme ait toplam bedel, toplam kullanıcı sayısı ile bu sayının denk düştüğü ilgili baremin birim fiyatının çarpımı ile hesaplanmaktadır.

Unigate DXP üzerindeki tüm çözümler temelde yıllık lisanslama periyodu üzerinden lisanslanır. Bu süre sözleşme kapsamında daha uzun bir periyodu kapsayacak şekilde genişletilerek, fiyat sabitleme veya çeşitli indirimler gibi avantajlar elde edilebilir.

Hızla gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurabilmek ve hatta onun önünde deneyimler sunabilmek adına uzman ekibimiz sürekli olarak yazılımlarımız ile ilgili olarak teknik geliştirme, iyileştirme vb. çalışmaları devam ettiriyorlar. Bu çalışmalar neticesinde yayınlanacak güncellemeleri alabilmek ve her zaman en kusursuz deneyimi sunabilmek adına arzu ettiğimiz hizmet kalitesi ve sürekliliği için lisanslarımız yenileme modelinde sunulmaktadır.

Bize Ulaşın & Hemen Teklif Alın!

Sizi ve işletmenizi daha yakından tanıyarak size özel en uygun teklifi iletebilmek adına bizimle hemen aşağıdaki formdan iletişime geçin, uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşsın. Aklınıza takılan ve sormak istediğiniz her türlü soru için yine bu formadan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Uzman ekibimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.